UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wydaje mi sie że Bachus trochę za mały jest jak na koncert. .. Miło tam jest i sympatycznie ale miejsca chyba za mało. ..

JASNOŚĆ

Anuluj