UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wydaje mi sie że Bachus trochę za mały jest jak na koncert. .. Miło tam jest i sympatycznie ale miejsca chyba za mało. ..
JASNOŚĆ
Wydaje mi sie że Bachus trochę za mały jest jak na koncert. .. Miło tam jest i sympatycznie ale miejsca chyba za mało. ..
JASNOŚĆ