UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego ciągle malują i tynkują w centrum. Ja płacę tak samo i też chcę mieć ładną elewację na ul. Okrzei. Te kamienice są malowane 5 raz a reszta to co ?
niuniek
Dlaczego ciągle malują i tynkują w centrum. Ja płacę tak samo i też chcę mieć ładną elewację na ul. Okrzei. Te kamienice są malowane 5 raz a reszta to co ?
niuniek