UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego ciągle malują i tynkują w centrum. Ja płacę tak samo i też chcę mieć ładną elewację na ul. Okrzei. Te kamienice są malowane 5 raz a reszta to co ?

niuniek

Anuluj