UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ceramiczne talerze są do dzisiaj w parterze elewacji budynku przy ul. !-go Maja naprzeciwko "Vabanq-u", właśnie świeżo odtworzonej - Romek


Anuluj