UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Talerzyki to ja pamiętam właśnie w kamienicach przy ul. Garncarskiej, zresztą kojarzyłam to z nazwą ulicy. Ale dziś ich już chyba nie ma. Szkoda, to były bardzo ładne ceramiczne talerze z ludowymi wzorami. Dobrze pamiętam ? - Danuta