UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie "zbanowany". .. oczywiscie kazdy ma prawo oceniac wg uznania, ale twoj system sprawdza sie tylko jesli poziom jest nierowny, kiedy zdjecia sa na podobnym poziomie, twoj system jest niesprawiedliwy, oceniac 1 lub 2 na pozostale oprocz 3 pierwszych to -przy rownym poziomie-zanizanie oceny tych zdjec. a wogole po co tak komplikowac sprawe?jest skala 1-6,nie mozna kazdego zdjecia ocenic wg wlasnego sumienia i uznania??rzeczy najprostsze spradzaja sie najlepiej. ..
marmur