UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bo lbląśka starówka powinna być odbudowywana zgodnie z orygnalnymi lplnami, żeby znowu mogła być porownywana z toruńską. to co się teraz dzieje to barabażyństwo i brak posznaownai dla dziedzictwa kulturowego naszego miasta. Herman Balk pewnie przewraca się w grobie!

Konserwator

Anuluj