UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie wiernykochanek29. w Elblągu było stare miasto, i to piękne. cieszmy sie że jest chociaż wten sposób zabudowywane i odzyska może hoć trochę swego wcześniejszego charakteru tego szczęścia nie miał Malbork, gdzie na miejscu starego miasta, w okolicy zamku, stoi ponure blokowisko
qzior