UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie wiernykochanek29. w Elblągu było stare miasto, i to piękne. cieszmy sie że jest chociaż wten sposób zabudowywane i odzyska może hoć trochę swego wcześniejszego charakteru tego szczęścia nie miał Malbork, gdzie na miejscu starego miasta, w okolicy zamku, stoi ponure blokowisko

qzior

Anuluj