UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chej wierny, chyba dawno nie byłeś w tym rejonie miasta od przynajmniej 5 lat kamienice nie są budowane na starych fundamentach, ta metoda nie odpowiada deweloperą, wszystkie fundamenty, nawet te bardzo cenne (Ratusza, czy tzw. Kamienicy Królewskiej) zostały potraktowane spychaczami i i nnym sprzętem niszczącym). Pozatym masz rację stare miasto skończyło się Elblągu kilkadziesiąt lat temu, ale to co nowe powinno mieć jakiś poziom, to co się robi niestety go nie posiada