UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chej wierny, chyba dawno nie byłeś w tym rejonie miasta od przynajmniej 5 lat kamienice nie są budowane na starych fundamentach, ta metoda nie odpowiada deweloperą, wszystkie fundamenty, nawet te bardzo cenne (Ratusza, czy tzw. Kamienicy Królewskiej) zostały potraktowane spychaczami i i nnym sprzętem niszczącym). Pozatym masz rację stare miasto skończyło się Elblągu kilkadziesiąt lat temu, ale to co nowe powinno mieć jakiś poziom, to co się robi niestety go nie posiada


Anuluj