UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wili. .. widzialem wizualizajce na stronie wykonawcy. .. budynek pasuje do pozostalych obiektow budowanych dlugie lata. .. lepiej nie bedzie na tej naszej Starowce. .. a szkoda. .. pogodzmy sie z tym. ..

stefanek

Anuluj