UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wili. .. widzialem wizualizajce na stronie wykonawcy. .. budynek pasuje do pozostalych obiektow budowanych dlugie lata. .. lepiej nie bedzie na tej naszej Starowce. .. a szkoda. .. pogodzmy sie z tym. ..
stefanek