UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a ja juz przyzwyczailem sie do faktu, ze nasza elblaska starowka nie odzyska swojej przedwojennej swietnosci. .. trudno, cieszy mnie jednak fakt zabudowy starych fundamentow. .. w koncu nie bedziemy patrzyli na zarosniete ruiny piwnic starych kamienic. ..

stefanek

Anuluj