UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
totalna chała!! ciekawe jakie pieniądze i od kogo dostała w łapę osoba zatwierdzająca ten projekt w tym miejscu i tym kształcie!! totalna beznadzieja!! bezguście pasujące do tej naszej i tak byle jakiej starówki jak wół do karety lub kwiatek do kożucha!! u nas nigdy nie będzie dobrze, jeżeli w urzędzie miasta zatwierdza się takie gnomy, chłamy i gnioty budowlane jak ten biurowiec!! kolejny raz nam udowodniono, że nie liczy się wygląd, a grubość koperty!! życzenia od nas, żeby to się wydało kto komu zapłacił. ..
MALKONTENCI