UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wielce wtajemniczony Panie. Poza zapisami planu zagospodarowania centrum istnieje jeszcze mało jak widzę znane pojecie (słupkowo rabatkowe fakty tego dobitnie dowodzą) DOBREGO SMAKU, które winno towarzyszyć otoczeniu człowieka, aby on sam w kontakcie z objawami braku tegoż nie ponosił konsekwencji (jak widać dotkliwych) obcowania z natłokiem tandety i nowobogackich zachowań.

AborygenMiejscowy

Anuluj