UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

SK masz rację; poczekajmy, zobaczymy. .. Przecież na starówce nie muszą być tylko "stare" budowle i tylko mieszkaniowe. Starówka niech żyje przez całą dobę i niech pełni funkcje rozmaite, niech nie będzie tylko sypialnią (do czego chcieliby sprowadzić ją niektórzy z jej mieszkańców)

GK

Anuluj