UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
obejżałem stronę z wizualizacją i stanowczo uważam, że chyba architekci jednak mogli bardziej się postarać, szczególnie z częscią połaciową a i boczki pozostawiają wiele do życzenia TO JEST STARÓWKA!!!!!
ninja