UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

obejżałem stronę z wizualizacją i stanowczo uważam, że chyba architekci jednak mogli bardziej się postarać, szczególnie z częscią połaciową a i boczki pozostawiają wiele do życzenia TO JEST STARÓWKA!!!!!

ninja

Anuluj