UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Poznaniu pracuje na uczelni i pisze podreczniki, ale z zupelnie innej dziedziny, ale czasami lubie zrobic cos dla siebie, skonczylem historie w toruniu a nowe starowki to moja pasja od wielu lat, mam kontakty z wieloma architektami i mam spora wiedze na ten temat i nie chcialbym, zeby Elblag popelnil bledy jak inne miasta, a jak juz cos wie wybuduje to trudno potem cos z tym zrobic, niestety moje apele do Pana Prezydenta Sloniny jak i do Wydzialu architektury pozostaly zlekcewazone a nadal uwazam ze Elblag moze stac sie atrakcja turystyczna majac takie zaplecze jak kanal, wysoczyzna, zalew, powinien miec tylko starowke, ktorej beda zadzroscily inne miasta, nie powinna tam byc tylko rekonstrukcja bo zyjemy w XXI wieku i nie ma co kopiowac starowki przedwojennej bo Elblag nigdy nie bedzie Gdanskiem czy Krakowem, ale powinno sie polaczyc nowoczesne formy, szklo z cegla, polaczyc historie z nowoczesnoscia zachowujac historyczne ksztalty a wtedy starowka bylaby niepowtarzalna i rzadne inne miasto takiej nie ma, ale jak napisalem trzeba apelowac do wladz.