UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Paweł a ty to skrobiesz jako architekt, czy teoretyk architektury czyli konserwator ? Powodzenia oczywiście.
Bob B.
Paweł a ty to skrobiesz jako architekt, czy teoretyk architektury czyli konserwator ? Powodzenia oczywiście.
Bob B.