UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

100 % racji frustrat, tyle że przeceniasz chyba nieokresloną nigdy grupę "decydentów" oni mają w powarzaniu, czy ktość przeżyje szok, czy nie jak zobaczy ich kolejny super-ekstra-europrojekt Ratusza czy czegokolwiek tam. Naszczęście jest ktoś, mam nadzieję niezależny (wypowiada się na forum i jest nie z Elbląga) co pisze książkę o Starych-nowych Miastach w Polsce, jak napisze to jak zwykle Elbląg będzie tam antyprzykładem - może to wstrząsnie ową grupą. Tak na marginesie to ta cała nasza "starówka" to było pośmiewisko dla specjalistów z tej dziedziny przez cala lata 90te, teraz już się nawet nie ma z czgo śmiać, teraz z komedii zrobił się film grozy.

Bob B.

Anuluj