UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Juz wielokrotnie ostrzegałem was zanim zaczeto budowę tego koszmarka, co sie nam na Starówce szykuje ale oczywiście nikt tego co pisałem nie czytał!!! Widać taka elblaska tradycja, tak jak większosc tu piszących czyta tylko swoje komentarze tak urzędnicy z ratusza tym bardziej tego nei czytają i maja to wszystko gdzieś!!! Podejżewam że ten "koszmarek" ma za zadanie złagodzić szok jakim będzie dopiero budynek Ratusza!!!; )

frustrat

Anuluj