UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ogólnie to raczej na nie. Starówka to chyba najpiekniejsze miejsce w Elblągu, klimat tego miejsca doceniają przybywający do naszego miasta turyści(wiem coś na ten temat bo pracuję w hotelu). Myślę, że taki budynek może tylko popsuć to co widzą w naszej elbląskiej Starówce "przybysze". A jeżeli chodzi o firmę Mytych to chyba słusznie ktoś spostrzegł i pogratulował wyboru. Skoro nie byłoby do nich zaufania nikt nie zlecałby im kolejnych prac budowlanych. A tak przy okazji mam nadzieję, że właściciel tej firmy dobrze zagospodaruje niedawno nabytymi przez niego nieruchomościami na Wysoczyźnie.
malutka22