UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak już ktoś załapie jaką gafę walnął i krzywdę wykończył lokując budynek biurowy na starym mieście to pewnie nawet nie usłyszymy przepraszam, nie wspomnę o czymś takim jak ukaranie, bo jedyna kara za coś takiego było by nakazanie rozbiórki na własny koszt. albo taka modernizacja która uczyniła by z tego obiekt funkcjonalny. Ale my tu sobie gadać możemy a tam w magistracie tylko sie z nas śmieją :D i tak zrobią co zechcą

JASNOŚĆ

Anuluj