UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A mnie się słupki podobają. .. .Przynajmniej nie trzeba uciekać przed samochodami na niereprezentacyjnym deptaku miasta.
Namolny
A mnie się słupki podobają. .. .Przynajmniej nie trzeba uciekać przed samochodami na niereprezentacyjnym deptaku miasta.
Namolny