UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

i jeszcze jedno, jeżeli chodzi o rekonstrukcję kamienic na Starym Mieście, można zobaczyć nową inwestycję Mytycha, właśnie została odsłonięta wschodnia elewacja narożnej kamienicy przy ul. Kowalskiej 10 - Przymurze. .. i co znów kit? wg mnie nie, mi się podoba. ..

nnemo

Anuluj