UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A to, że się da przywrócić w 100% ducha dawnej zabudowy jest pewne. Przykład? Juz podaję Starówka w Gdańsku. Czy wiecie, że ulica Długa w Gdańsku, była niemal zrównana z ziemią? Jeżeli będziecie przechodzić Długa to warto miec na uwadze, że 95% stojących tam kamienic zostało zrekonstuowanych. Jak się chce to można przywrócić klimat dawnych lat. Najłatwiej jednak stawiać pustakowo-betonowe kamienice szpecące nasze miasto. Tej kamienicy stawianej przez firme Mytych juz nic nie pomoże, bo to architektoniczny kit.
Marcin Kowal