UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie wiem, jak to się stało, że w tak eksponowanym miejscu Starego Miasta staje coś takiego. .. brzydkiego. Przykro mi bardzo :( Tego już nie da się naprawić :(
Nie wiem, jak to się stało, że w tak eksponowanym miejscu Starego Miasta staje coś takiego. .. brzydkiego. Przykro mi bardzo :( Tego już nie da się naprawić :(