UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie wiem, jak to się stało, że w tak eksponowanym miejscu Starego Miasta staje coś takiego. .. brzydkiego. Przykro mi bardzo :( Tego już nie da się naprawić :(


Anuluj