UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kolejny kit powodujący uśpienie i dobicie naszej starówki, Słonina załozył slupki żeby stworzyć deptak, a ten deptak to po co? żebym sobie mógło pospacerować i podziwiać biura położone przy starym rynku ?totalny bez sens Jeżeli chcemy ożywić starówkę to kamienicami ze sklepikami i knajpkami a nie biura i banki