UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oj cos skromny ten budzet, 1/3 z 35 tys. na pokaz fajerwerkow to chyba niezbyt wiele. Dla porownania u nas w Sydney w tym roku na same fajerwerki przeznaczono 4 mln. dolarow. ..
emigrant
Oj cos skromny ten budzet, 1/3 z 35 tys. na pokaz fajerwerkow to chyba niezbyt wiele. Dla porownania u nas w Sydney w tym roku na same fajerwerki przeznaczono 4 mln. dolarow. ..
emigrant