UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jaki działacz rzemieslniczy? Pewnie rozkułaczony lub pierwszy do rozkułaczenia. Chyba, że chodzi o miejscowego aborygena. .. ale to już inna historia. .. hehehe

karjak

Anuluj