UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie wiem skad Pan autor ww. tekstu wzial takie dane. Obecnie obroniłem prace magisterska na temat bezrobocia w Polsce i glownie w Elblągu i jego okolicach. Sam jestem osobą bezrobotną i naprawde jest problem ze znalezieniem pracy przede wszytskim odpowiedniej do wykształcenia. A to, że oczywiscie jakies oferty pracy wisza to jeszcze nie znaczy, że kazdy bezrobotny chce czy tez musi sie jej podjac ze wzgledu na warunki wynagrodzenia. Dosc wyzysku, czas doceniac pracownikow i zaczac im godnie placic. Wiec nie mowcie, ze nie ma rak do pracy,,,,,bo rece sa tylko chcialyby poczuc w swojej dłoni godziwe pieniadze.....

Z powazeniem: Ł.S

Anuluj