UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

hehh:) Pamiętam wyjazdy szkolne na wykopki. Było genialnie. I te zdęcia i te kroniki klasowe...i te ziemniaki przywożone do domu:):):) Fajnie by było wrócić do tych czasów i jeszcze raz gdzieś na wykopki wyjechać:)

daaawnotemu

Anuluj