UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
hehh:) Pamiętam wyjazdy szkolne na wykopki. Było genialnie. I te zdęcia i te kroniki klasowe...i te ziemniaki przywożone do domu:):):) Fajnie by było wrócić do tych czasów i jeszcze raz gdzieś na wykopki wyjechać:)
daaawnotemu