UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

...bardzo lubię neon "SYRENY", czy można zrobić coś, by nie zniknął z przestrzeni miejskiej, żeby go nie unicestwić ? ///amelka


Anuluj