UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
...bardzo lubię neon "SYRENY", czy można zrobić coś, by nie zniknął z przestrzeni miejskiej, żeby go nie unicestwić ? ///amelka
...bardzo lubię neon "SYRENY", czy można zrobić coś, by nie zniknął z przestrzeni miejskiej, żeby go nie unicestwić ? ///amelka