UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
i co z tego ze się sam zgłosił na policję,wiescie mi ze to jego papuga kazała mu sie do tego przyznac a to tylko dlatego bo chodziło im o łagodniejszy wyrok! jak ja bym go osądzała to dostał by kare 25 lat więzienia,on odebrał zycie chłopakowi a jemu też by życie przeleciało za kratami!!!!mi tego pseudo boksera wcale nie jest szkoda,nad czym tu się użalać!każdy kto chodził do boula to widział zachowanie tych pipszonych zmutowanych goryli czyli bramkarzy!!!
--ona--