PiS i Ziober dopiero tam będą! To się będzie działo... Precz ze śmietanowymi skrytosprzedawcami!j_
PiS i Ziober dopiero tam będą! To się będzie działo... Precz ze śmietanowymi skrytosprzedawcami!