UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale moze warto przyjrzec sie blizej temu wszystkiemu, skoro Marcin sam sie przyznal , to napewno nie byl do tego zmuszony, przyznal sie napewno sam dlatego ze mial wyrzuty sumienia i pewnie nie myslal ze to tak sie skonczy. Nie wierze w to szczerze mowiac....,ze Marcin zrobil cos takiego. Moze bral w tym udzial....,ale wydaje mi sie ze nie mogl az tak skatowac tego chlopaka. Wiem ze znajomym tego poszkodowanego apewno [...] sie czyta to co pisze i beda mnei oczerniac tutaj , ale kazdy broni swojego. Moze Marcin sie zmienil przez ten czas co go nie widzial.....ale szczerze watpie w to.... bo to dobry chlopak. Napewno czuje sie winny. Bardzo nie chcialabym zeby zmarnowal swoje zycie....Marcin Pamietaj ,ze stara kolezanka pamieta o Tobie:)....nie moge uwierzyc w to co sie stalo...., chcialabym zeby wszystko dobrze sie skonczylo, Zeby stan tego chlopaka sie poprawil i zeby Marcin nie dostal tak wysokiej kary zeby miala ona pozniej wplyw na jego przyszlosc.....

Kasia (katrin )

Anuluj