UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

niech siedzi w pierdlu niech sie nim zajmą tam na halickiej!!!! a napewno to zrobią!!! a nawet jeśli ofiara uderzyła pierwsza to nie jest odrazu powód zeby go masakrować ,mógł mu oddać ale nie musiał mu głowy rozwaląc chłopak ma krwiaka na mózgu!!! i to jest fer boling powinni zamknąć tylko ćpaja tam nic wiecej !!!! własnie dajcie tego armeńca chłopaką nad jar oni sie nim zajma!!!!

:(

Anuluj