UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
o rany, pamiętam doskonale ! : owoce i warzywa, dalej pieczywo, cukierniczy, spożywczo-kolonialny, monopolowy, mięsny, nabiał, garmaż, no i słynny barek, istniejący do dziś, ale klientela była jednak zupełnie inna... Obecny sklep w tamtym miejscu to już zupełnie nie to. Szkoda, że nie powstały tu nowe "Delikatesy", takie z prawdziwego zdarzenia, bo brak tu takiego sklepu. A tamten wspominam jak najlepiej , choć jako dzieciak nastałam się tam i w kolejkach. Tamtego klimatu nigdy nie zapomnę - Serrka