UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wypraszam sobie, moja babcia miał telefon od samego początku zamieszkania w Elblągu po wojnie jako jedyna w klatce przez wiele lat. I była zwykłym pracownikiem.
Wypraszam sobie, moja babcia miał telefon od samego początku zamieszkania w Elblągu po wojnie jako jedyna w klatce przez wiele lat. I była zwykłym pracownikiem.