UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wypraszam sobie, moja babcia miał telefon od samego początku zamieszkania w Elblągu po wojnie jako jedyna w klatce przez wiele lat. I była zwykłym pracownikiem.


Anuluj