UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A skąd o tym Heniek wiesz? Jak obejrzysz książki telefoniczne z tamtych lat, to potężne zdziwko cię szarpnie. Dowiesz się, że dosyć sporo ludzi miało telefony w domach, i wcale nie wszyscy byli "zarządcami". Skończ jakąś szkołę, liźnij trochę historii, a dopiero potem weź się za pisanie.

dziadek (ten prawdziwy)

Anuluj