UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A skąd o tym Heniek wiesz? Jak obejrzysz książki telefoniczne z tamtych lat, to potężne zdziwko cię szarpnie. Dowiesz się, że dosyć sporo ludzi miało telefony w domach, i wcale nie wszyscy byli "zarządcami". Skończ jakąś szkołę, liźnij trochę historii, a dopiero potem weź się za pisanie.
dziadek (ten prawdziwy)