UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W 1957 telefon to nie miał żaden spokojny obywatel. Telefony mieli tylko zarządcy obywateli a tym bydlakom spokojny sen to zbyteczna łaska :-)

Heniek78

Anuluj