UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W 1957 telefon to nie miał żaden spokojny obywatel. Telefony mieli tylko zarządcy obywateli a tym bydlakom spokojny sen to zbyteczna łaska :-)
Heniek78
W 1957 telefon to nie miał żaden spokojny obywatel. Telefony mieli tylko zarządcy obywateli a tym bydlakom spokojny sen to zbyteczna łaska :-)
Heniek78