UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Polecam artykul najwiekszemu milosnikowi lini tramwajowych w Elblagu , Panu Prezydentowi . Od dawna uwazam ,że tramwaj powinien wrocić na przedwojenna trasę ,aż do muszli , gdyby Prezydent to zrealizował ,będę na niego glosował w kolejnych wyborach , bo po czynach ocenia się ,a nie po wyborczych zapowiedziach . emeryt