UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kapitalny kawałek. Zawsze myślałem, że likwidacja tego odcinka była "słusznym posunięciem", bo proletariat nie zażywał szkodliwych burżuazyjnych rozrywek, a tu taki głos. Jak widać zawsze ktoś w Elbląskich Tramwajach miewał świetne pomysły, jak ten właśnie, albo całkowita kasacja starego taboru - poprostu "geniusz" jakiś zawsze w tej firmie czuwa.