UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

cudo nie tekst, tylko chyba powinno być "nadzbyt..." a nie "niezbyt despotycznym rządom" - nie dziękuj redakcjo, to po prostu moja umiejętność czytania ze zrozumieniem - Benek ( wróciłem...)


Anuluj