UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
cudo nie tekst, tylko chyba powinno być "nadzbyt..." a nie "niezbyt despotycznym rządom" - nie dziękuj redakcjo, to po prostu moja umiejętność czytania ze zrozumieniem - Benek ( wróciłem...)
cudo nie tekst, tylko chyba powinno być "nadzbyt..." a nie "niezbyt despotycznym rządom" - nie dziękuj redakcjo, to po prostu moja umiejętność czytania ze zrozumieniem - Benek ( wróciłem...)