UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

proszę zauważyć,,że dresik jest tani i tańszy niż porządny jans,czyli wniosek, jesteśmy biedni i nie stać nas na strój warszawiaka.

wędrowiec

Anuluj