UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
proszę zauważyć,,że dresik jest tani i tańszy niż porządny jans,czyli wniosek, jesteśmy biedni i nie stać nas na strój warszawiaka.
wędrowiec
proszę zauważyć,,że dresik jest tani i tańszy niż porządny jans,czyli wniosek, jesteśmy biedni i nie stać nas na strój warszawiaka.
wędrowiec