UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I tak Elbląg wyglądał jeszcze prawie 20 lat później. I jest to w dużej części wina tamtejszych, nieudolnych, partyjniackich władz, które czekały leniwie na ochłapy z gdańskiego stołu, a same nic nie robiły. Elbląg pod II wojnie światowej cofnął się w cywilizacyjną zapaść, z której powoli zaczął wychodzić dopiero na przełomie XX i XXI wieku.
Kowalski Jan + Franek C.