UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ten cykl archiwaliów jest świetny. Ale - panie Olafie - czy te artykuły nie mają swoich autorów, czy nie widnieją pod nimi jakieś nazwiska ? Jeśli tak, to ich autorzy winni być podani. A Pan - jako autor wyboru tekstu, czy ich opracowania. Więc jak to właściwie jest, bo już dłuższy czas się na tym zastanawiam - dina