UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trochę się zmieniło. Nie widać krów i kóz w mieście. A brak poszanowania dla własności publicznej jak i prywatnej pozostał.
Dinek
Trochę się zmieniło. Nie widać krów i kóz w mieście. A brak poszanowania dla własności publicznej jak i prywatnej pozostał.
Dinek