UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

tak trzeba się chwytac każdej nowej propozycji bo nie da się wyżyć tylko na tych bardzo drogich sklepach a i prezes coraz to wieksze potrzeby ma bo pracownicy to MURZYNI!!!!najpierw to poubierajcie się sami bo młodzież to nie taka głupia żeby zaraz do was przyleciała po te" piękne" drogie fartuszki.

pewny znawca

Anuluj