UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Istotnie cenna inicjatywa.A może zamiast propozycji min.Polaczyka do budowy autostrad też powołać zespoły chałupnicze.Każdy zespół budowałby autostradę po kawałku a później to się złoży.Na Euro 2012 powinniśmy zdążyć.
Tadd