UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Istotnie cenna inicjatywa.A może zamiast propozycji min.Polaczyka do budowy autostrad też powołać zespoły chałupnicze.Każdy zespół budowałby autostradę po kawałku a później to się złoży.Na Euro 2012 powinniśmy zdążyć.

Tadd

Anuluj