UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Drogi Towarzyszu Redaktorze: uprzejmie donoszę, aczkolwiek ze wstrętem, że..." tak zwykle się zaczynały listy od czytelników ;-)
TW
"Drogi Towarzyszu Redaktorze: uprzejmie donoszę, aczkolwiek ze wstrętem, że..." tak zwykle się zaczynały listy od czytelników ;-)
TW