UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a ja bym chciał wiedzieć, czy w tym roku były 1-go maja jakieś wiece, czy manifestacje partyjne, a tu żadnej informacji na ten temat, a to przecież nasz czas i jakieś info być powinno - Marcin


Anuluj