UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na moje oko są to jelonki bo nie ma elbląskiej pochylni, a zdjęcie, sądząc po kwitnących chwastach jest zrobione między 20-stym czerwca a 15-stym lipca.
wl
Na moje oko są to jelonki bo nie ma elbląskiej pochylni, a zdjęcie, sądząc po kwitnących chwastach jest zrobione między 20-stym czerwca a 15-stym lipca.
wl