UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na moje oko są to jelonki bo nie ma elbląskiej pochylni, a zdjęcie, sądząc po kwitnących chwastach jest zrobione między 20-stym czerwca a 15-stym lipca.

wl

Anuluj